14

Lądowanie na Marsie – transmisja na żywo w internecie!

NASA będzie transmitować w internecie lądowanie Phoenixa na marsie – transmisja na żywo ma się rozpocząć około godziny 6 – 7 p.m EDT (czyli jeśli się nie mylę będzie to dzisiaj między północą a godziną pierwszą). W chwili obecnej na stronie NASA (dokładnie w sekcji NASA TV)możemy obserwować właśnie trwającą konferencję prasową poświęconą lądowaniu Phoenixa […]

NASA będzie transmitować w internecie lądowanie Phoenixa na marsie – transmisja na żywo ma się rozpocząć około godziny 6 – 7 p.m EDT (czyli jeśli się nie mylę będzie to dzisiaj między północą a godziną pierwszą).

W chwili obecnej na stronie NASA (dokładnie w sekcji NASA TV)możemy obserwować właśnie trwającą konferencję prasową poświęconą lądowaniu Phoenixa na marsie. Aktualizacja – konferencja już się skończyła.Wydaje mi się, że takiego wydarzenia w internecie już dawno nie było i warto razem z całym światem zobaczyć na żywo lądowanie na Marsie – nawet jeśli loty kosmiczne nie są waszym hobby to polecam przeczytać kilka informacji o właśnie trwającej misji. Serwis NASA podaje wszystko w bardzo strawny (czytaj multimedialny) i przyjazny sposób nawet dla laików jeśli chodzi o tę tematykę.