27

Której firmie ufasz najbardziej [ankieta]?

Zaufanie to podstawa każdego biznesu. To dość oklepany slogan ale moim zdaniem ciągle prawdziwy szczególnie w internecie. Mam więc do was pytanie, której firmie IT w dzisiejszych czasach najbardziej ufacie (nie wchodząc w szczegóły definicji zaufania bo może ich być bardzo dużo)? Każdej z wymienionych przeze mnie organizacji zdarzały się i zdarzają wpadki zarówno jeśli […]

Zaufanie to podstawa każdego biznesu. To dość oklepany slogan ale moim zdaniem ciągle prawdziwy szczególnie w internecie. Mam więc do was pytanie, której firmie IT w dzisiejszych czasach najbardziej ufacie (nie wchodząc w szczegóły definicji zaufania bo może ich być bardzo dużo)? Każdej z wymienionych przeze mnie organizacji zdarzały się i zdarzają wpadki zarówno jeśli chodzi o prywatne dane swoich użytkowników jak również poziom świadczonych usług czy jakość dostarczanych produktów. Różnią się one natomiast jeśli chodzi o obszary działania, podejście do technologii (zamknięta vs otwarta) czy też strategię związaną z wdrażaniem nowych produktów (beta vs gotowe i przetestowane rozwiązanie).

Zapraszam do krótkiej ankiety. Wymienione w niej firmy czyli Google, Apple czy Microsoft mają moim zdaniem największy wpływ na zmiany jakie zachodzą w internecie i technologiach i są jednocześnie jednym z największych firm IT.
Obrazek autorstwa MichaelKuhn