Hostersi (firma ktora hostuje rowniez Anytweb) zrobili ciekawy test szybkosci kilku najbardziej znanych serwisow internetowych w polsce. Szybkość ładowania strony internetowej jest jednym z najistotniejszych elementów , którego nie można lekceważyć w trakcie tworzenia serwisu internetowego. Definicja szybkości ładowania sprowadza się tu do czasu oczekiwania na załadowanie danej strony www. Korzystając z rankingu Megapanelu (PBI) […]

Hostersi (firma ktora hostuje rowniez Anytweb) zrobili ciekawy test szybkosci kilku najbardziej znanych serwisow internetowych w polsce.

Szybkość ładowania strony internetowej jest jednym z najistotniejszych elementów , którego nie można lekceważyć w trakcie tworzenia serwisu internetowego.
Definicja szybkości ładowania sprowadza się tu do czasu oczekiwania na załadowanie danej strony www.

Korzystając z rankingu Megapanelu (PBI) oraz firmy badawczej Gemius SA z maja 2010r. na temat oglądalności witryn i aplikacji internetowych w Polsce, firma Hostersi dokonała wyboru 15 stron internetowych, cieszących się największą popularnością wśród polskich użytkowników Internetu.

Badanie czasu ładowania serwisów internetowych podkreśla istotę właściwego zaplanowania konstrukcji witryny internetowej. Jako eksperci w tej dziedzinie liczymy na zainteresowanie tematem ze strony naszych odbiorców.

Kolejne edycje realizowane będą cyklicznie co 6 miesięcy, celem weryfikacji postępów czasu ładowania najpopularniejszych witryn wśród polskich użytkowników Internetu.Ps. Przepraszam za brak polskich znakow ale tu gdzie jestem na wakacjach komputery ich nie wspieraja:)
Pozdrowienia dla wszystkich z upalnej Grecji.