9

[Krótko] Pełnoprawna wyszukiwarka na Facebooku już działa!

Chyba jedna z najbardziej zapomnianych funkcji na Facebooku została właśnie uruchomiona. Do tej pory mogliśmy wyszukiwać zdjęcia, miejsca, ludzi, strony czy znajomych według miejsca zamieszkana lub zatrudnienia itp. Brakowało natomiast wyszukiwania postów, a ściślej mówiąc wyszukiwania ich według słów kluczowych. Często trafialiśmy na jakieś informacje na swojej tablicy, do których chcieliśmy wrócić po czasie, ale […]

Chyba jedna z najbardziej zapomnianych funkcji na Facebooku została właśnie uruchomiona. Do tej pory mogliśmy wyszukiwać zdjęcia, miejsca, ludzi, strony czy znajomych według miejsca zamieszkana lub zatrudnienia itp. Brakowało natomiast wyszukiwania postów, a ściślej mówiąc wyszukiwania ich według słów kluczowych.

Często trafialiśmy na jakieś informacje na swojej tablicy, do których chcieliśmy wrócić po czasie, ale nie pamiętaliśmy kto i kiedy to opublikował. A jeśli nawet wiedzieliśmy kto, to przekopanie się przez multum postów danego znajomego graniczyło z cudem, by znaleźć ten właściwy.

antyweb

Teraz wystarczy wpisać, jeśli znamy autora posta, jego dane i słowo kluczowe, po czym wyświetlą się nam wszystkie jego posty z danym słowem.

za

Jeśli nie znamy autora, wystarczy samo słowo kluczowe.

asner

Oczywiście będą to tylko posty publiczne, ewentualnie udostępnione również nam. Z tego, co się orientowałem nie wszystkim nowa wyszukiwarka już działa, ale raczej na pewno musicie przełączyć na wersję angielską, by móc już z tego korzystać.

Grafika.