80

[Krótko] HTC One M7 dostał właśnie aktualizację do Lollipopa!

Z miesięcznym opóźnieniem, bo jak pamiętamy HTC obiecało w nieprzekraczalnym terminie 90 dni od pojawienia się nowej wersji Androida udostępnić ją użytkownikom HTC M7 i M8. Udało się z tym nowszym modelem, posiadacze wcześniejszego musieli się uzbroić w cierpliwość. Mi już jej nie wystarczyło i zrootowałem swój telefon miesiąc temu. Ci z Was, którzy czekali […]

Z miesięcznym opóźnieniem, bo jak pamiętamy HTC obiecało w nieprzekraczalnym terminie 90 dni od pojawienia się nowej wersji Androida udostępnić ją użytkownikom HTC M7 i M8. Udało się z tym nowszym modelem, posiadacze wcześniejszego musieli się uzbroić w cierpliwość.

Mi już jej nie wystarczyło i zrootowałem swój telefon miesiąc temu. Ci z Was, którzy czekali cierpliwie mogą już wyszukać aktualizacji u siebie. Informacja taka pojawiła się najpierw na profilu Jeffa Gordona z HTC.

Po godzinie zaczęły się pojawiać również informacje od polskich użytkowników, którym pojawiła się ta aktualizacja.

B-r2BtPWwAAIafx

Nie przedłużając zapraszam do pobierania. Polecam, wprawdzie ja korzystam ze zrootowanej wersji, ale chyba oryginał jeszcze lepiej będzie sobie radził z najnowszym Androidem 5.0. Telefon wyraźnie przyspieszył, a w czasie tego miesiąca nie stwierdziłem żadnych problemów z tym systemem.