65

[Krótko] Android 5.0 przez OTA już dostępny dla Nexusa 7!

Odświeżałem, odświeżałem i w końcu mam. Od pięciu dni, kiedy to Tomasz poinformował o udostępnieniu finalnej wersji Androida 5.0 dla mojej wersji Nexusa 7. Dziś pojawiła się u mnie informacja o aktualizacji OTA, więc ci z Was, którzy nie chcieli bawić się w samodzielną instalację mogą cieszyć się z automatycznej aktualizacji. Aktualizacja trwała kilka minut, […]

Odświeżałem, odświeżałem i w końcu mam. Od pięciu dni, kiedy to Tomasz poinformował o udostępnieniu finalnej wersji Androida 5.0 dla mojej wersji Nexusa 7.

Dziś pojawiła się u mnie informacja o aktualizacji OTA, więc ci z Was, którzy nie chcieli bawić się w samodzielną instalację mogą cieszyć się z automatycznej aktualizacji.

Screenshot_2014-11-17-21-11-22

Aktualizacja trwała kilka minut, po czym tablet uruchomił się z najnowszą wersją Androida Lollipop. Pierwsze rzeczy jakie rzucają się w oczy, to odmieniony system powiadomień, wyśrodkowany i wysuwany z górnej części ekranu jak i na zablokowanym ekranie, wyświetlany pod zegarem w środkowej części ekranu.

2014-11-17_222238

2014-11-17_222318

Zmianie uległo również wyświetlanie ostatnio uruchomionych aplikacji w postaci również wyśrodkowanych kart z programami. Mamy też zupełnie nowe menu ustawień, ale to wszystko już wiemy i widzieliśmy wcześniej na obrazkach, czas pobawić się na żywo. Sprawdźcie swoje urządzenia i aktualizujcie!:)