25

Uważajcie na nowy trailer Króla Lwa! To wehikuł czasu pozwalający na powrót do dzieciństwa

Najnowszy film aktorski Król Lew trafi do kin w lipcu. Aby jednak podgrzać atmosferę, twórcy zaserwowali nam nowy trailer, który działa jak wehikuł czasu!

Na wstępie zaznaczę, że nie jestem i nigdy nie byłem specjalnym fanem Króla Lwa. To jedna z wielu kreskówek Disneya które widziałem w kinie i regularnie wracałem do nich na kasecie VHS, ale nigdy nie udało jej się wzbić na podium wśród moich faworytów. Pomysł zbliżającego się wielkimi krokami filmu przyjąłem dość chłodno i niespecjalnie na niego czekałem. Ale muszę przyznać że po najświeższym trailerze — jestem kupiony!

Zobacz też: Cudowny zwiastun nowej wersji animacji „Król Lew” – premiera w 2019

Nowy trailer Króla Lwa (2019)

Król Lew to jedna z tych opowieści, których się nie zapomina. Podobnie jak tamtejszej, fenomenalnej, ścieżki dźwiękowej od Hansa Zimmera. Jako człowiek bez poczucia humoru — nigdy nie rozumiałem co tak zabawnego jest w postaci Timona i Pumby, ale całe szczęście w powyższym trailerze widzimy ich wyłącznie jako towarzyszy podróży. Możemy natomiast zobaczyć całą paletę tamtejszych bohaterów — wraz z moim ulubionym Skazą, który w tym wydaniu został niezwykle oszpecony i prezentuje się gorzej niż… hieny?! Mimo wszystko ta pełna przepięknych widoków zajawka podsycana fenomenalną muzyką zadziałała niczym wehikuł czasu, który w mig przeniósł mnie do dzieciństwa. No i przyznaję, że filmowa adaptacja Króla Lwa nareszcie może liczyć na moją uwagę. Gdy opadnie już premierowe szaleństwo, także pokornie zawitam do kina.

Zobacz też: Najważniejsze premiery Disney w 2019

Premiera filmu Król Lew (2019) w reżyserii Jona Favreau została zaplanowana na tegoroczne wakacje. Już 19. lipca produkcja pojawi się w polskich kinach — tylko dwa dni później, niż tych amerykańskich. Niezły wynik, na animację z 1994 roku polskim widzom przyszło czekać ponad pięć miesięcy ;-).