16

Komentarze na blox.pl – bezcenne.

Wiem, że temat jest stary i zapewne przez użytkowników blox.pl już nie raz poruszany (a może i nie), ale ja nie mogę się powstrzymać od komentarza na temat systemu komentarzy na blox.pl System komentarzy na blox.pl jest dla mnie po trzykroć bezcenny, przede wszystkim dlatego że: Bezcenność pierwsza – w 21 wieku i rozwijającej się […]

Wiem, że temat jest stary i zapewne przez użytkowników blox.pl już nie raz poruszany (a może i nie), ale ja nie mogę się powstrzymać od komentarza na temat systemu komentarzy na blox.pl

System komentarzy na blox.pl jest dla mnie po trzykroć bezcenny, przede wszystkim dlatego że:

Bezcenność pierwsza – w 21 wieku i rozwijającej się technologi A.I i sieci semantycznych blox nadal nie potrafi rozpoznać i zinterpretować adresu strony podanej bez przedrostka www lub html.


Walidacja adresu strony – bezcenna.

Bezcenność Druga – jeśli za szybko poprawimy feralnie (według bloxa) wpisany adres strony www przy komentarzu to okazuje się, że jesteśmy spamerem (bo człowiek tak szybko nie próbuje ponownie komentować) i musimy odczekać aż system uzna, że minął odpowiedni czas.

Bezcenność Trzecia – umiejscowienie okna z komentarzem nad wpisem, który komentuje – nie mówiąc już o poprzednich komentarzach do których chcielibyśmy się odnieść.

Nie wiem jak ścisłe umysły budowały nowatorskie rozwiązanie na blox.pl – wydaje się jednak, że doprowadzili do perfekcji umiejętność zniechęcania ludzi do jakiegokolwiek komentowania czegoś na blox.pl – zdolność również bezcenna.

PS. A na plotek.pl gazeta wiedziała jak zrobić komentarze tak aby ludzie dodawali ich po kilkadziesiąt a czasem nawet kilkaset pod każdym newsem ?

Aktualizacja: Właśnie pisałem przez kilka minut komentarz na blox.pl – zadowolony nacisnąłem klawisz wyślij i co wystąpiło „Wystąpił błąd wewnętrzny serwera„. Gdzie jest dział reklamacji ??