0

Komentarze do aukcji w stylu digg-a

Przegapiłem informacje o powstaniu serwisu lasso.pl (nie rozumiem za bardzo tej nazwy) więc teraz postaram się to nadrobić. Lasso.pl ma tylko jeden cel – umożliwić komentowanie aukcji przeprowadzanych na polskich serwisach aukcyjnych. Sam serwis zbudowany jest w stylu digg-a co jednak nie przeszkadza. Funkcjonalność jaką oferuje lasso powinna być dobrze przyjęta przez osoby korzystające z […]

Przegapiłem informacje o powstaniu serwisu lasso.pl (nie rozumiem za bardzo tej nazwy) więc teraz postaram się to nadrobić. Lasso.pl ma tylko jeden cel – umożliwić komentowanie aukcji przeprowadzanych na polskich serwisach aukcyjnych. Sam serwis zbudowany jest w stylu digg-a co jednak nie przeszkadza.

Funkcjonalność jaką oferuje lasso powinna być dobrze przyjęta przez osoby korzystające z aukcji internetowych, o ile serwis się przebije i osiągnie odpowiedni poziom oglądalności i komentarzy. Można wyobrazić sobie również kierunek rozwoju takiego serwisu – bo zaczynają od aukcji można spokojnie przejść do oceny i koementowania innych elementów aukcji.

Już w chwili obecnej serwis oferuje dodatek do FF dzięki któremu będziemy mogli w bardzo łatwy sposób dodać komentarz podczas przeglądania aukcji na jednym z serwisów aukcyjnych.

Problemem jaki widzę w chwili obecnej jest nieco „dziwny” wygląd serwisu (tak jakby trochę z poprzedniej epoki) oraz bałagan panujący na głównej stronie (coś żółtego z tekstem na górze, jakieś linki do wiadomości na środku strony itp.). Brakuje mi też jasnej i dobrze wyeksponowanej informacji do czego służy ten serwis.

Bardzo jestem ciekawy jak ten pomysł zostanie przyjęty przez internautów i jak będzie się rozwijał.