2

Kolejne zmiany na pytamy.pl

Miło mi poinformować, iż serwis pytamy.pl znowu zyskał nową funkcjonalność. Tym razem skupiliśmy się wokół trzech zagadnień. Zabezpieczenie przed spamem – ponieważ w pytamy.pl anonimowi użytkownicy mogą odpowiadać na pytania dlatego nie zdziwił nas fakt pojawienia się spamu. Wprowadziliśmy, więc trzy znakowy kod graficzny (dla nie zarejestrowanych), który ma utrudnić pracę robotom spamerów. BBcode – […]

Miło mi poinformować, iż serwis pytamy.pl znowu zyskał nową funkcjonalność. Tym razem skupiliśmy się wokół trzech zagadnień.

  • Zabezpieczenie przed spamem – ponieważ w pytamy.pl anonimowi użytkownicy mogą odpowiadać na pytania dlatego nie zdziwił nas fakt pojawienia się spamu. Wprowadziliśmy, więc trzy znakowy kod graficzny (dla nie zarejestrowanych), który ma utrudnić pracę robotom spamerów.
  • BBcode – wiele osób prosiło o wprowadzenie możliwość używania notacji bbcode. Prośba została spełniona i od tej pory ci co chcą (muszą zaznaczyć opcje w profilu użytkownika) mogą przestawić się na używanie bbcode.
  • Ocena odpowiedzi przez autora pytania – Wprowadziliśmy też jedną dodatkową funkcjonalność dla autorów pytań. Od tego momentu autorzy pytań mogą zaznaczyć odpowiedź, która ich zdaniem była dla nich najbardziej wartościowa. W przyszłości stanie się to istotny element w liczeniu punktów użytkowników.
  • Szczegółowe informacje o nowych funkcjach znajdują się na blogu serwisu pytamy.pl.