0

Kolejna szansa dla polskich startup-ów na zaistnienie na międzynarodowej arenie. TNW Startup Awards w Warszawie już w lutym

The Next Web ogłosił właśnie nową inicjatywę pod nazwą Startup Awards, która odbędzie się w 12 miastach Europy w tym w Polsce. Ma na celu promocję lokalnych pomysłów i ich twórców na arenie międzynarodowej. Co ciekawe, nominacje będą dokonywane przez internautów cztery tygodnie przed imprezą w danym kraju. Następnie jury (CEO TheNextWeb.com – Ziad M. […]

dsdsds
The Next Web ogłosił właśnie nową inicjatywę pod nazwą Startup Awards, która odbędzie się w 12 miastach Europy w tym w Polsce. Ma na celu promocję lokalnych pomysłów i ich twórców na arenie międzynarodowej.

Co ciekawe, nominacje będą dokonywane przez internautów cztery tygodnie przed imprezą w danym kraju. Następnie jury (CEO TheNextWeb.com – Ziad M. Kane, współzałożyciel – Patrick de Laive i redaktorzy – Robin Wauters i Martin Bryant) wybierze pięć najlepszych projektów w poszczególnych kategoriach, na które również wszyscy z nas będą mogli głosować.

Zwycięzcy ogłoszeni zostaną, w przypadku Polski – 12 lutego w Warszawie. Nominacje zostaną otwarte dnia 15 stycznia na stronie – http://thenextweb.com/startupawards/poland.

nominacje

Mamy tu siedem kategorii, a więc – Startup roku, Najlepszy współzałożyciel, Najlepsza aplikacja webowa, Najlepsza aplikacja mobilna, Najlepszy projekt, Najlepsze UX oraz Najlepszy inwestor.

15 stycznia już niedługo, czas przygotować swoje typy i nominować je w polskiej edycji. To naprawdę spora szansa dla polskich projektów.