1

Kevin Rose szykuje kolejny start-up?

Okazuje się, że prawdopodobnie tak. Kevin Rose jest współautorem serwisów takich jak digg.com i revision 3. Można powiedzieć, że jest to dziecko web2.0 jego serwis (digg) wymiany jest w pierwszej dziesiątce najbardziej znanych serwisów na świecie (tak mówią niektóre źródła). Kevin wraz z kolegami z Digg planuje uruchomić serwis, który będzie konkurować z dotychczasowymi komunikatorami […]

Okazuje się, że prawdopodobnie tak. Kevin Rose jest współautorem serwisów takich jak digg.com i revision 3.

Można powiedzieć, że jest to dziecko web2.0 jego serwis (digg) wymiany jest w pierwszej dziesiątce najbardziej znanych serwisów na świecie (tak mówią niektóre źródła).

Kevin wraz z kolegami z Digg planuje uruchomić serwis, który będzie konkurować z dotychczasowymi komunikatorami internetowymi. I niestety na razie tylko tyle wiadomo – i to też można traktować raczej jako nie potwierdzoną informację bo Kevin pytany o nowy start-up milczy (chociaż jak pokazują przykłady z naszego lokalnego polskiego internetu dobrze robi). W każdym razie te same źródła podają, że nowy serwis twórcy digg-a może pokazać się w internecie jeszcze w tym miesiącu.

Czy Kevin i jego nowy serwis ma szansę na powodzenia? – nie wiedząc nawet co to będzie można powiedzieć, że tak. Kevin ma już wyrobioną pozycję w światowym internecie, brand, który zbudował jest dobrze znany – myślę, że chętnych do inwestowania nie zabraknie (pytanie tylko czy będzie on szukał inwestorów)

Zdjęcie Kevina od “Scott Beale/Laughing Squid”