netflix logo
24

Dostęp do Netflixa – możecie jeszcze łatwiej wykupić lub podarować

Polska dołącza do wielu europejskich krajów, gdzie sprzedawane są karty podarunkowe z czerwonym logo platformy VOD. Od teraz dostęp do Netflix wykupimy także za pomocą karty prezentowej.

Dostęp do usług internetowych w większości wiąże się z wygodną subskrypcją i płatnościami online. Po wprowadzeniu odpowiednich danych konto jest automatycznie opłacane każdego miesiąca, więc jedyne, co pozostaje naszym zmartwieniem to dostępność środków.

Nie oznacza to jednak, że wszyscy są zadowoleni i gotowi na takie rozwiązanie. Popularność telewizorów smart z wbudowaną aplikacją Netflixa jest już naprawdę spora, a niektórzy woleliby po prostu wykupić dostęp w bardziej tradycyjny sposób, gdy będą zadowoleni z usługi po pierwszym darmowym miesiącu. Istnieją też inne okoliczności, w których karta prezentowa będzie przydatna. Zgadza się, chodzi właśnie o podarowanie komuś prezentu.

Cieszymy się, że do portfolio Kart Prezentowych dołącza tak znana marka, jaką niewątpliwie jest Netflix. Po raz kolejny epay Polska wprowadza rozwiązania dostępne dotychczas tylko w innych krajach, potwierdzając tym samym swoją czołową pozycję na rynku i realizację dalekosiężnych ambitnych planów urozmaicania swojej oferty onajbardziej pożądane marki. Na bieżąco obserwujemy zapotrzebowanie i trendy, czego efektem jest ciągły rozwój oferty i kanałów dystrybucji – powiedział Piotr Adamek, Dyrektor Zarządzający epay Polska.

Karta prezentowa Netflix

Karta prezentowa Netflix

epay Polska wprowadza na nasz rynek karty podarunkowe Netflix o dwóch nominałach: 60 zł i 120 zł. Przypomnę, że obecnie oferta Netflixa zawiera 3 plany:

  • podstawowy – 34 zł – 1 ekran – jakość SD
  • standard – 43 zł – 2 ekrany – jakość HD
  • premium – 52 zł – 4 ekrany – jakość 4K UHD

Karty prezentowe Netflix będziecie mogli kupić  między innymi w sklepach sieci Media Expert, Media Markt, Saturn, salonikach RELAY, inmedio i 1-minute.