5

Jobs odkrywa laptopa na Macworld

Podczas konferencji Macworld, kulminacyjnym punktem jest wystąpienie Steva Jobsa prezentującego przeważnie nowości jakimi zajmować się będzie firma Apple w przeciągu całego roku. Już na kilka tygodni przed Macworld cały internet zapchany był pomysłami na to co zaprezentuje Steve, niestety większość z tych pogłosek i plotek była trafiona. Oto laptop i Steve, Steve mówi, że to […]

Podczas konferencji Macworld, kulminacyjnym punktem jest wystąpienie Steva Jobsa prezentującego przeważnie nowości jakimi zajmować się będzie firma Apple w przeciągu całego roku.

Już na kilka tygodni przed Macworld cały internet zapchany był pomysłami na to co zaprezentuje Steve, niestety większość z tych pogłosek i plotek była trafiona.


Oto laptop i Steve, Steve mówi, że to super laptop.

Steve pokazał wszystkim….uwaga…..kolejnego laptopa. Nowy laptop czyli Macbook Air, jest cieńki a jego baterie mają wytrzymać aż do 5 godzin pracy. Czy to wszystko ? jeśli chodzi o laptopa to chyba wszystkie istotne informacje. Potwierdzona została również plotka na temat uruchomienia wypożyczalni filmów w Itunes w cenach wahających się od 3 do 4 UDS.

I najważniejsze, jak na nowości prezentowane przez Jobsa zareagowała giełda ? – poniższy obrazek może posłużyć za cały komentarz.