Media

Jeszcze tylko dziś możecie wykupić 3 miesiące Deezer Premium + za 0,99 zł

Paweł Piskurewicz
Jeszcze tylko dziś możecie wykupić 3 miesiące Deezer Premium + za 0,99 zł
44

Deezer z okazji walentynek przygotował ciekawą promocję. Przyznam, że trafiłem na nią przez przypadek i w ostatniej chwili. Jest bowiem ważna tylko do jutra. Warto jednak się pośpieszyć, gdyż cena jest bardzo przyjemna, zwłaszcza biorąc pod uwagę co otrzymujemy w zamian. Mamy możliwość otrzymania...

Deezer z okazji walentynek przygotował ciekawą promocję. Przyznam, że trafiłem na nią przez przypadek i w ostatniej chwili. Jest bowiem ważna tylko do jutra. Warto jednak się pośpieszyć, gdyż cena jest bardzo przyjemna, zwłaszcza biorąc pod uwagę co otrzymujemy w zamian.

Mamy możliwość otrzymania 3 miesięcy wersji Premium + za 0,99 zł. Dlaczego "mamy możliwość"? Oferta teoretycznie dotyczy pierwszych 1000 osób. Jednak ani ja, ani żaden ze znajomych, których o tym poinformowałem nie miał problemu z jej wykupieniem. Warto spróbować, w końcu Premium + to nieograniczona muzyka przez 3 miesiące na każdym urządzeniu (komputer, tablet, telefon), bez reklam i w wysokiej jakości.

Co zrobić aby skorzystać z promocji? Kliknijcie na ten linki postępujcie zgodnie z instrukcjami. Jeżeli nie macie przypiętej żadnej metody płatności, będziecie musieli ją dodać. Na szczęście Dezzer poza zwykłymi kartami obsługuje także PayPal.

 

Po dokonaniu transakcji może być potrzebne ponowne zalogowanie się na konto, aby odświeżyć jego status. UWAGA: pamiętajcie aby po 3 miesiącach (a lepiej trochę wcześniej) anulować subskrypcję. Inaczej za kolejne z automatu zostanie pobrana opłata 9,99zł. Chyba że usługa przypadnie Wam do gustu i postanowicie pozostać z nią na dłużej. Promocja powinna działać także dla nowych kont.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Deezerdarmowa muzyka