22

Jeśli tak będzie wyglądać nowy iPhone, to ja poproszę dwa

Na odbywającym się w tym tygodniu zjeździe twórców aplikacji dla jednego z najpopularniejszych systemów mobilnych na świecie zobaczyliśmy tylko jedną z dwóch najbardziej oczekiwanych atrakcji. iOS 6 raczej nie zawiódł, za to brak nawet słowa o najnowszym iPhonie mógł się nie spodobać gadżeciarzom. Na ratunek przychodzi chiński serwis iPhone中文网. Opublikowane na jego stronie zdjęcia przedstawiają […]

Na odbywającym się w tym tygodniu zjeździe twórców aplikacji dla jednego z najpopularniejszych systemów mobilnych na świecie zobaczyliśmy tylko jedną z dwóch najbardziej oczekiwanych atrakcji. iOS 6 raczej nie zawiódł, za to brak nawet słowa o najnowszym iPhonie mógł się nie spodobać gadżeciarzom. Na ratunek przychodzi chiński serwis iPhone中文网.

Opublikowane na jego stronie zdjęcia przedstawiają urządzenie mające być następnym iPhonem. „Nowy” smartfon Apple kolejnej generacji prezentuje się na nich wyjątkowo dobrze, a niektóre szczegóły każą nam wierzyć, że może on nie być wytworem znudzonego fanboy’a-złotej rączki, lecz na przykład prototypowym modelem słuchawki. Jeśli widoczny na zdjęciach model trafi za kilka miesięcy do sprzedaży, wtedy przekonamy się na własne oczy, czy iPhone 5 będzie posiadał: umiejscowioną w środkowej części nad ekranem 16:9 kamerkę (ponoć na nią być iSight HD), mniejsze wejście dokujące oraz pozbawioną szklanych elementów tylną część obudowy.

Prawda, że wygląda nieźle? Gadżet widoczny na zdjęciach do złudzenia przypomina ten, który niecały tydzień temu pojawił się na kanale użytkownika ETradeSupply na YouTubie. Warto poświęcić kilka minut i posłuchać tego, co szczęściach mający dostęp do najnowszego cacka z Cupertino ma do powiedzenia:

Również tutaj widzimy urządzenie mające być iPhonem z nieco skromniejszym złączem dokującym, wejściem słuchawkowym w dolnej części wydłużonej, zbudowanej z dwóch różnych materiałów obudowy. Dodatkowo na nagraniu można zobaczyć jeszcze mniejsze wejście na kartę nano-SIM. Czyżby Apple znowu przy niej majstrował? Przekonamy się o tym najprawdopodobniej dopiero w październiku bieżącego roku. Do tego czasu pozostaje nam marzyć o większym, wytrzymalszym i w ogóle ym iPhonie 5.

Co myślicie o zmianach w nowym iPhonie, które widać na załączonych zdjęciach i filmie? Kupilibyście takiego iPhone’a?