Netflix

Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko). Tak, dobrze przeczytaliście

Konrad Kozłowski
Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko). Tak, dobrze przeczytaliście
7

Na ostatni dzień maja Netflix zaplanował premierę nowego serialu rodem z Niemiec. Z tym krajem na pewno kojarzy nam się przede wszystkim tajemniczy Dark, ale tym razem dostaniemy coś kompletnie innego.

Przyznam, że początkowo zbagatelizowałem tę produkcję Netflix, ponieważ tytuł i przede wszystkim opis fabuły mnie kompletnie nie zainteresował. Tego typu opowieści, o nerdach i lamusach stających się kimś, było co nie miara, więc myślałem, że po prostu odpuszczę. Powstaje teraz tyle seriali od tak wielu twórców, że trzeba prowadzić solidną selekcję tego, co się ogląda. Ale po obejrzeniu zwiastunu zmieniłem zdanie - Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko) zapowiada się całkiem nieźle.

Nowości Netflix na maj - lista nowych filmów i seriali

Ciamajdowaty nastolatek zaczyna sprzedawać narkotyki przez internet, aby zaimponować byłej dziewczynie. Wkrótce staje się jednym z największych europejskich dilerów.

Prawda, że nie brzmi to zbyt odkrywczo? Ale po zapoznaniu się z blisko dwuminutowym zwiastunem zmieniłem zdanie. Klimacik, jaki udało się stworzyć w serialu/zwiastunie, może być na tyle intrygujący, że dość prosta fabuła będzie do niego pasować jak ulał. Przecież Stranger Things również nie jest niczym wybitnym pod względem scenariusza, a jednak sposób realizacji serialu sprawia, że ogląda się go tak dobrze. No i bohaterowie, a ci w Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko) wydają się być bardzo sympatyczni. Sympatyczni na tyle, że będziemy im kibicować w rozkręceniu biznesu online. To nic, że chodzi o sprzedaż narkotyków w sieci - będziemy życzyć im jak najlepiej prawda?

To może być najciekawsza premiera roku. Dark – sezon 2. Oto, co wiemy

Serial, przynajmniej w zwiastunie, zwraca też dużą uwagę na fakt, jak prezentuje się z zewnątrz nasze społeczeństwo wpatrzone w ekrany smartfonów i pykające selfie na każdym kroku. Nie wszyscy to robią, ale odpowiedni komentarz na temat tej sytuacji będzie na pewno mile widziany.

Premiera serialu już w przyszły piątek, 31 maja na Netflix.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu