7

Jak byłem mały myślałem, że…

Myślałemże.pl to kolejny nowy serwis (a może nie taki nowy), który powstał w naszym internecie. Bardzo podoba mi się wykonanie tego serwisu (szczególnie dość urocze obrazki przypominające kreskówki z dawnych lat). W Myślałemże.pl piszemy i czytam o tym co myśleliśmy jak byliśmy bardzo mali. To chyba wszystko jeśli chodzi o możliwości tego miejsca. Czy może […]


Myślałemże.pl to kolejny nowy serwis (a może nie taki nowy), który powstał w naszym internecie. Bardzo podoba mi się wykonanie tego serwisu (szczególnie dość urocze obrazki przypominające kreskówki z dawnych lat).

W Myślałemże.pl piszemy i czytam o tym co myśleliśmy jak byliśmy bardzo mali. To chyba wszystko jeśli chodzi o możliwości tego miejsca. Czy może być ciekawie ? – szczerze mówiąc trochę wątpię ale może ludzie to podchwycą i znajdziemy tam ciekawe i śmieszne „myśli”.Gdyby serwis taki, jako dodatkowa forma rozrywki dostał się pod skrzydła jakiegoś portalu to na pewno znalazło by się wielu chętnych do pochwalenia się swoimi wspomnieniami.