13

IVONA Halloween – dobry viral

Halloween tuż tuż i pytanie jak można wykorzystać to święto do promocji własnego serwisu. Jak może zrobić to firma która zajmuje się syntezatorami mowy? IVONA jedna z najlepszych firm w tej branży pokazała, że można: Wpisz dowolny tekst na nagrobku, wybierz poziom straszności, wygeneruj „przerażające” nagranie i prześlij je do swoich znajomych (mailem lub za […]
Halloween tuż tuż i pytanie jak można wykorzystać to święto do promocji własnego serwisu. Jak może zrobić to firma która zajmuje się syntezatorami mowy? IVONA jedna z najlepszych firm w tej branży pokazała, że można:

Wpisz dowolny tekst na nagrobku, wybierz poziom straszności, wygeneruj „przerażające” nagranie i prześlij je do swoich znajomych (mailem lub za pośrednictwem serwisów społecznościowych). Możesz również skorzystać z gotowych propozycji tekstów.
Serwis IVONA Halloween został przygotowany w nieco żartobliwej bajkowej oprawie, działa w języku polskim, angielskim i ukazuje możliwości tworzenia nowych głosów syntezatora mowy IVONA.

A teraz żeby było strasznie zapraszam do odsłuchania moich pozdrowień dla was :) Uwaga można regulować poziom przerażenia!