6

iPla odpowiada – będziemy mieli South Park i nie tylko

W momencie kiedy wydawało się, że na fali jest tym razem TVN ze swoim Playerem i nowościami jakie wprowadza, iPla wyskakuje ze swoim dość ciekawym newsem: „Grupa telewizyjna Viacom International Media Networks w Polsce rozpoczyna partnerską współpracę z telewizją internetową ipla. Na wszystkich platformach, na których dostępna jest ipla, będzie można oglądać najpopularniejsze produkcje, kojarzone […]

W momencie kiedy wydawało się, że na fali jest tym razem TVN ze swoim Playerem i nowościami jakie wprowadza, iPla wyskakuje ze swoim dość ciekawym newsem:

„Grupa telewizyjna Viacom International Media Networks w Polsce rozpoczyna partnerską współpracę z telewizją internetową ipla. Na wszystkich platformach, na których dostępna jest ipla, będzie można oglądać najpopularniejsze produkcje, kojarzone ze stacjami MTV, Comedy Central oraz Nickelodeon”

Mówimy w tym przypadku o takich hitach jak Miasteczko South Park, cykl koncertów MTV Unplugged itp. Założę się też, że to nie koniec tego typu newsów o współpracę.