16

iPed – copy paste roku!

Chińczycy słyną z produktów które łudząco przypominają zagraniczne marki, tym razem zrobili kopię iPada, czyli iPed która przynajmniej jeśli chodzi o pudełko jest łudząco podobna do produktu firmy Apple. Co ciekawe produkt ten jest sprzedawany w okolicach gdzie swoje włości ma niechlubny Foxconn, który produkuje dla Apple iPhony i iPady. Jeśli więc ktoś z was […]

Chińczycy słyną z produktów które łudząco przypominają zagraniczne marki, tym razem zrobili kopię iPada, czyli iPed która przynajmniej jeśli chodzi o pudełko jest łudząco podobna do produktu firmy Apple. Co ciekawe produkt ten jest sprzedawany w okolicach gdzie swoje włości ma niechlubny Foxconn, który produkuje dla Apple iPhony i iPady.

Jeśli więc ktoś z was właśnie wybiera się na wycieczkę do Chin i planuje jakieś zakupy IT to radzę dokładnie obejrzeć każdy kupowany produkt. Zresztą na temat zakupów w Chinach jest masę poradników w sieci z którymi naprawdę warto się zapoznać.

Przyznam natomiast, że chętnie zobaczył bym co jest w środku iPeda i z czego to urządzenie jest zbudowane – bo jednak do tego typu copy paste też trzeba mieć trochę wiedzy oraz podzespołów.
Zdjęcia i informacja za kotaku.com