3

Wyciekły rzekome projekty CAD nowego iPada Pro. Nowy model wygląda dokładnie tak, jak się spodziewałem

ipad pro 2020
Nowe warianty tabletów Apple mają pojawić się za kilka tygodni. Teraz do sieci trafiły rzekome rendery CAD ukazujące jak będzie wyglądał nowy iPad Pro.

Premierowy odświeżonych tabletów iPad Pro spodziewamy się w marcu. Podobnie jak rok temu Apple ma wiosną zaproponować użytkownikom cały zestaw nowych tabletów — wśród nich m.in. odświeżony iPad Mini z mniejszymi ramkami oraz iPad Pro 2021. Topowe urządzenie w swojej kategorii miałoby zaserwować nową technologię ekranu, a także — znając Apple — szybszy procesor i kilka pośrednich usprawnień. I od kiedy to tablet stał się elektronicznym urządzeniem z którego korzystam najchętniej (tak, po pracy komputer zostaje na biurku, telefon nie jest mi do szczęścia potrzebny, a tablet jest miejscem konsumpcji multimediów, nadrabiania RSSów i spółki), nie ukrywam, że patrzę nawet na te drobne usprawnienia zaintrygowany. I jeżeli Apple nie popłynie za bardzo z ceną nowego modelu, chętnie zaktualizuję obecny tablet.

cad ipad pro 2021

iPad Pro 2021 na pierwszy rzut oka nie będzie się za bardzo różnił od poprzednika

Design obecnego iPada Pro zaprezentowano w 2018 roku. Zaktualizowana w 2020 wersja tabletu zmieniła co prawda formę aparatów — na modłę nowych iPhone’ów dołączyła tam kwadratowa wysepka z aparatami. I patrząc na te rendery trudno doszukiwać się jakichkolwiek drastycznych zmian. Cała konstrukcja miałaby być kilka milimetrów mniejsza, jednak grubość tabletu miałaby pozostać bez zmian.