Podcast Antyweb Po Godzinach

Czy iOS 15 zasługuje na nową nazwę? Jakie nowości są najważniejsze?

Konrad Kozłowski
13

Używam iOS 15 ponad tydzień i choć to tylko deweloperska wersja beta, to system radzi sobie nad wyraz dobrze. Jakie nowości zwróciły moją uwagę?

iOS 15 to zbiór poprawek i nowości, które równie dobrze mogłyby być częścią aktualizacji pokroju iOS 14.7 czy iOS 14.8. Nie uświadczymy tu znaczących i od razu rzucających się w oczy zmian, ale jednocześnie pojawiają się takie, które po pewnym czasie sprawiają, że trudno byłoby mi z nich zrezygnować.

iOS 15 i iPadOS 15 zaprezentowane. Oto wszystkie najważniejsze nowości

iOS 15 przynosi Skupienie - nowe tryby powiadomień

Tak jest właśnie z nowymi ustawieniami profili powiadomień, gdzie poza trybem nie przeszkadzać mamy możliwość skonfigurowania kilku innych (lub użyć tych predefiniowanych z odpowiednią personalizacją). Możliwość wybrania konkretnych aplikacji i kontaktów, które będą dopuszczane daje ogromną swobodę oraz kontrolę nad tym, jak często pika nasz telefon. Pozostałe powiadomienia grzecznie zaczekają w dedykowanej sekcji.

Opowiem wam o najlepszej nowej funkcji w iOS 15. Wrażenia po 24 godzinach z betą systemu

Więcej o tym usłyszycie w najnowszym odcinku podcastu, w którym omawiam także inne nowości na które zwróciłem uwagę i podpowiadam także, kto powinien zainteresować się betą nowej wersji systemu. Przypomnę, że iOS 15 dostępny jest tylko w deweloperskiej becie 1, a przed nami publiczne testy od lipca aż do premiery jesienią, która nastąpi prawdopodobnie na początku września.

Co nowego w iOS 15?

Podcastu Antyweb Po Godzinach możecie posłuchać w:

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu