3

Twin Peaks i inne wyczekiwane premiery w Samsung Smart TV, których nie zobaczysz w zwykłej telewizji

samsung hbo go
Niegdyś na frazę „serial internetowy” reagowano raczej z niesmakiem lub drobnym uśmieszkiem. Były to najczęściej półprofesjonalne produkcje o niewielkim budżecie, które były w stanie zafascynować tylko wybrane grupy widzów. Tym, który zmienił to wszystko stał się Netflix, który wyprodukował House of Cards – od tamtej pory premiery wielkich produkcji w internecie nikogo nie dziwią.

Co więcej, cały czas rośnie liczba seriali i filmów, które trafią do Polski w pierwszej kolejności właśnie w serwisach VOD. Serwisach, które dostępne są bezpośrednio na telewizorach, więc ta granica pomiędzy telewizją i telewizją internetową zaciera się. Dzięki obecności aplikacji HBO Go czy ShowMax i Netflix na smart TV Samsunga możemy je oglądać w każdej dowolnej dla nas chwili, bez potrzeby dostosowywania się do ramówki kanału. Teraz to telewizja dostosowuje się do nas – zaproponowane poniżej tytuły oglądam bezpośrednio na telewizorze Samsunga, jedynie z pilotem w ręce, wygodnie siedząc na kanapie. Takie internetowe premiery lubimy.

Twin Peaks

Twin Peaks

Twin Peaks powróciło, a w nim nasi ulubieni bohaterowie oraz twórca – David Lynch. Za sprawą HBO Go premiera nowego sezonu odbyła się równocześnie z debiutem w Stanach Zjednoczonych. Na początek otrzymaliśmy aż 4 odcinki najnowszej serii, by później, w tygodniowych odstępach, dostawać kolejny epizod. Cały sezon liczy dokładnie 18 odcinków. Aplikację HBO Go znajdziecie na telewizorach smart TV Samsunga.

Fargo

Fargo

Seria Fargo cieszy się sporą popularnością, lecz na dostępność w naszym kraju dwóch pierwszych serii można było niestety narzekać. Sytuacja zmieniła się za sprawą ShowMaxa, który najpierw dostarczył nam dwa pierwsze sezony, a obecnie w dzień po amerykańskiej premierze udostępnia kolejne odcinki trzeciej serii Fargo na swojej platformie. Świetny kryminał z odrobiną czarnego humoru ogląda się rewelacyjnie, szczególnie, gdy na ekranie widzimy  Martina Freemana, Billy’ego Boba Thorntona (sezon 1) czy Ewana McGregora (podwójna rola w sezonie 3).

Opowieść podręcznej

Opowieść podręcznej

Oryginalny serial Hulu to jedna z najmocniejszych pozycji w katalogu ShowMaxa. Produkcje Hulu nie docierały do nas ani zbyt często, ani zbyt szybko, lecz tym razem sytuacja prezentuje się zgoła inaczej. Opowieść podręcznej (Handmaid’s Tale) pokazuje alternatywną rzeczywistość w bardzo dobitny i odczuwalny dla widza sposób, na co ogromny wpływ ma grająca główną rolę Elisabeth Moss. Odcinki pojawiają się na ShowMax co tydzień, wystarczy.

House of Cards

House of Cards

Domyślam się, że większości z Was tego tytułu nie trzeba przedstawiać. Dążący do władzy i pragnący utrzymać ją jak najdłużej Frank Underwood przebija się nawet do naszej rzeczywistości – spotkania z wyborcami pod Białym Domem to niespotykany sposób na promocję serialu, prawda? W chwili obecnej Netflix zachęca nas do zobaczenia 4 sezonów serialu, każdy z nich w 4K Ultra HD, a przed nami premiera 5. sezonu już 30 maja.  Calutkie 13 odcinków, które na telewizorze Samsung QLED ogląda się rewelacyjnie.

Gypsy

Gypsy

Czerwcowa premiera Netflixa ma szansę być najciekawszą całego miesiąca. W roli nietypowej psychoterapeutki zobaczymy Naomi Watts. Do czego mogą doprowadzić zbyt skomplikowane relacje z pacjentami? O tym dowiemy się oglądając serial Gypsy tylko na Netflixie – wystarczy odpalić aplikację na smart TV, a tam czekać będzie na nas cała seria już 30 czerwca. Otwieracie Netflixa na smart TV Samsunga i oglądacie.

Machina Wojenna

Machina Wojenna

Film Netflixa jest pierwszym z wielu głośnych produkcji, które zamiast do kina trafią od razu na platformę VOD. Prawdziwa premiera w domowym zaciszu z Bradem Pittem na mniejszym lub większym ekranie jest jak najbardziej w zasięgu ręki. A raczej pilota. Machina Wojenna to dość luźno oparta historia na życiu amerykańskiego generała pełnego wzlotów i upadków. Debiut 26 maja.

Materiał powstał we współpracy z firmą Samsung