12

[Infografika] 21 jeden dni na Facebooku naszej branży finansowej

Agencja GoldenSubmarine przygotowała bardzo fajną infografikę pokazującą co robią podmioty finansowe (działające w Polsce) na Facebooku, w ciągu 3 tygodni a dokładnie pomiędzy 8 a 21 września. Na infografice znajdziemy wyniki takich firm jak BZWBK, Lucas Bank, mBank, Ing, Alior, Arka. Jest więc cała czołówka bankowości w Polsce oraz kilka funduszy inwestycyjnych, firm doradczych itp. […]

Agencja GoldenSubmarine przygotowała bardzo fajną infografikę pokazującą co robią podmioty finansowe (działające w Polsce) na Facebooku, w ciągu 3 tygodni a dokładnie pomiędzy 8 a 21 września. Na infografice znajdziemy wyniki takich firm jak BZWBK, Lucas Bank, mBank, Ing, Alior, Arka. Jest więc cała czołówka bankowości w Polsce oraz kilka funduszy inwestycyjnych, firm doradczych itp.

Podczas 3 tygodni zbierane były dane o przyroście nowych fanów marek, ilości komentarzy z podziałem na wpisy fanów, moderatorów, ilości wpisów na tablicy itp. Na końcu mam zwycięzców w każdej z wymienionych powyżej kategorii. Wyniki są bardzo ciekawe zważywszy na to, że niektóre marki w tym czasie prowadziły różnego rodzaju kampanie medialne inne wspierały się specjalnymi aplikacjami.

Zapraszam do zapoznania się z infografiką:


Kliknij aby powiększyć