31

Ile czasu jest potrzebne na zebranie 1200 PLN dla chorego dziecka? [aktualizacja]

Ciekawy jestem jak szybko uda nam się zebrać 1200 PLN dla potrzebującego dziecka? Celem zbiórki wózek dla malutkiego Mateusz, który choruje na SMA. Jest to bardzo ciężka choroba w której specjalistyczny wózek jest czymś niezbędnym dla funkcjonowania rodziny i dziecka (wiem to bo koleżanka Gosia ma dziecko chore na SMA). Ponieważ siepomaga.pl ma bardzo fajną […]

Ciekawy jestem jak szybko uda nam się zebrać 1200 PLN dla potrzebującego dziecka? Celem zbiórki wózek dla malutkiego Mateusz, który choruje na SMA. Jest to bardzo ciężka choroba w której specjalistyczny wózek jest czymś niezbędnym dla funkcjonowania rodziny i dziecka (wiem to bo koleżanka Gosia ma dziecko chore na SMA).
Ponieważ siepomaga.pl ma bardzo fajną funkcję organizowania zbiórki – dlatego postanowiłem założyć takową. Mam nadzieję, że limit 1200 PLN zostanie szybko osiągnięty. W końcu internauci nie raz już pokazali, że serducho mają wielkie.

Jak myślicie w ile dniu wspólnie jesteśmy w stanie uzbierać taką kwotę? Wpłaty dokonujcie (jeśli oczywiście chcecie i macie możliwości) przez stronę http://siepomaga.pl/r/wozek-dla-mateusza aby było można obserwować postęp i szybkie zapełnianie się słupka :) Liczy się każda złotówka.

[Aktualizacja] – zebranie całek kwoty zajęło 3,5 godziny (dokładnie zebrane zostało 1160 PLN – bo w między czasie ktoś wpłacił pieniądze poza zbiórką)! Wszystkim, którzy wpłacili na cel serdecznie dziękuję – jesteście naprawdę wielcy!