11

Ikanapka – nie dla mnie ale na pewno dla kogoś.

Powstał pierwszy (chyba) w naszym kraju video podcast technologiczny ikanapka.pl?. Dwóch młodych osobników (nie zauważyłem aby się przedstawili) opowiada w nim o ciekawych wydarzeniach z mienionego tygodnia. Wydarzenia te związane są głównie z tym co dzieje się w internecie. W tytule postu napisałem, że nie dla mnie. Nie chcę jednak nikogo zniechęcać sam video podcast […]

Powstał pierwszy (chyba) w naszym kraju video podcast technologiczny ikanapka.pl?. Dwóch młodych osobników (nie zauważyłem aby się przedstawili) opowiada w nim o ciekawych wydarzeniach z mienionego tygodnia. Wydarzenia te związane są głównie z tym co dzieje się w internecie.

W tytule postu napisałem, że nie dla mnie. Nie chcę jednak nikogo zniechęcać sam video podcast dla osób które nie śledzą na co dzień tego co dzieje się w internecie może być ciekawym źródłem informacji.

Ale…dla osób które interesują się wydarzeniami w sieci ten materiał będzie lekko nudny. I to nie tylko dla tego, że cytowane tam są wiadomości z serwisów takich jak webinside.pl czy idg.pl ale dlatego, że są to wiadomości sprzed tygodnia i na dodatek są bardzo skromnie okraszone własnymi komentarzami.

Co do długości tego materiału to nie mogłem uwierzyć iż jedna osoba (z branży?) może przez godzinę coś opowiadać (podziwiam), szkoda tylko, że jest to one men show. Dodam jeszcze iż jak na godzinę to zdecydowanie za mało informacji.


Podsumowując – dla tych którzy nie mają czasu może być interesujący materiał (chociaż na pewno za długi), dla tych którzy interesują się wydarzeniami związanymi z Internetem jest to chyba strata czasu.

Niezależnie od tego jaka będzie moja opinia – autorom należy pogratulować faktu nakręcenie pierwszego odcinka – mam nadzieje, że będzie ich więcej i będą coraz ciekawsze (również dla mnie)