6

Hulu jutro oficjalne uruchomienie serwisu.

Hulu.com zapowiedział na jutro oficjalne otwarcie drzwi dla wszystkich internautów (w domyśle wszystkich, którzy mogą oglądać zamieszczone na hulu materiały czyli nie dla Polaków – no chyba, że skorzystam ze sprytnego małego programu) Czym tak naprawdę jest serwis Hulu? Moim zdaniem jest to przede wszystkim pogromca telewizji internetowej Joost i jej podobnych. Materiały premium znajdujące […]


Hulu.com zapowiedział na jutro oficjalne otwarcie drzwi dla wszystkich internautów (w domyśle wszystkich, którzy mogą oglądać zamieszczone na hulu materiały czyli nie dla Polaków – no chyba, że skorzystam ze sprytnego małego programu)

Czym tak naprawdę jest serwis Hulu? Moim zdaniem jest to przede wszystkim pogromca telewizji internetowej Joost i jej podobnych. Materiały premium znajdujące się w Hulu nie są serialami sprzed 20 lat lecz najnowszymi odcinkami jednych z najlepszych seriali telewizyjnych obecnie emitowanych (Prison Break czy Terminator: The Sarah Connor Chronicles itp)
Dodatkowo Hulu w tym tygodniu ma ogłosić partnerstwo z firmami takimi jak Warner Brothers Television Group czy Lionsgate – dzięki temu serwis wzbogaci się o kolejne materiały premium.

Misją i celem autorów serwisu jest posiadanie najlepszych treści video dostępnych w chwili obecnej w mediach – do osiągnięcia tego celu brakuje im jeszcze umów z firmami takimi jak ABC czy CBS. Nie wykluczone jednak, że jest tylko kwestią czasu kiedy również materiały z tych firm znajdą się na Hulu.

Jeśli ktoś was nie miał jeszcze okazji obejrzeć serwisu hulu i materiałów w nim dostępnych to polecam gorąco wycieczkę pod adres hulu.com – jakość i dostępność materiałów z pewnością nikogo nie rozczarują.