7

HTC wykłada karty na stół. Czym nas dzisiaj zaskoczy? – liveblog Antyweb

htc telefon
HTC nie ma ostatnimi czasy dobrej passy na rynku mobilnym. Wiele mówi się o tym, że niegdyś potęga na wtedy jeszcze wschodzącym rynku „nowych” smartfonów wreszcie da sobie spokój z urządzeniami mobilnymi i weźmie się za coś innego. Jednak te prognozy co jakiś czas są przecinane przez premiery kolejnych urządzeń z Tajwanu. HTC pokaże nam […]

HTC nie ma ostatnimi czasy dobrej passy na rynku mobilnym. Wiele mówi się o tym, że niegdyś potęga na wtedy jeszcze wschodzącym rynku „nowych” smartfonów wreszcie da sobie spokój z urządzeniami mobilnymi i weźmie się za coś innego. Jednak te prognozy co jakiś czas są przecinane przez premiery kolejnych urządzeń z Tajwanu.

HTC pokaże nam dzisiaj nowy telefon

To jest nawet bardziej niż pewne – w Sieci ujawniono niedawno grafiki przedstawiające nowy smartfon tego producenta. I wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, iż komentatorzy zauważyli ogromne podobieństwo nadchodzącej słuchawki HTC do urządzeń iPhone. Z Tajwańczyków zrobiono sobie publiczną trampolinę, po której co i rusz skakano – oczywiście w odwecie za „użyczenie” sobie designu z Cupertino. Jak wskazywałem w swoim tekście, sprawa jest nieco bardziej skomplikowana, niż się powszechnie wydaje. Można powiedzieć, że to Apple przysposobił sobie nieco rozwiązań z designerskich szkicowników HTC.

Jak wiadomo mi z nieoficjalnych źródeł – telefon ten zawita do Polski szybciej, niż nam się wydaje. Co więcej, nie będziemy mogli spodziewać się powalającej specyfikacji – telefon raczej nie będzie typowym flagowcem mimo zapewnień wielu źródeł. Słuchawka ponadto wystartuje z Androidem Marshmallow.

Stream wideo z konferencji znajdziecie tutaj:

A poniżej nasz liveblog z konferencji. Zostańcie z nami!