AntywebTV

Widzieliśmy już Honor 20 Pro i Honor 20. To naprawdę udane i ciekawe smartfony

Paweł Winiarski
Widzieliśmy już Honor 20 Pro i Honor 20. To naprawdę udane i ciekawe smartfony
10

Honor zapowiedział właśnie trzy nowe smartfony, ale ja miałem już okazję się im przyjrzeć. Oto nasze pierwsze wrażenia z obcowania z Honor 20 Pro i Honor 20.

Telefony brandowane logo Honor cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Kompletnie się temu nie dziwię, to często urządzenia bardzo podobne do nieco droższych modeli Huawei - ba, czasem zdarzają się nawet bardziej udane konstrukcje, szczególnie jeśli spojrzy się na nie przez pryzmat ceny. Na pierwszy rzut oka Honor 20 Pro nie idzie na żadne kompromisy, bardzo ciekawie
prezentuje się również model Honor 20. Na ile jednak ciekawe są to smartfony? Zobaczcie sami, miałem już okazję nieco się im przyjrzeć z bliska na specjalnym, przedpremierowym pokazie firmy.

Jak więc widzicie różnice między modelami Honor 20 Pro i Honor 20 są, ale odbiją się też na cenie obu urządzeń, przez co oczywiście zwykły model 20 będzie tańszy. Przyzwyczajono nas już do tego przy okazji serii P sygnowanej logo Huawei, więc chyba nikt nie jest zaskoczony. Oba smartfony prezentują się bardzo ciekawie i mogą okazać się w naszym kraju hitami ze względu na niższą niż Huawei P cenę. A jaka ona będzie? Tu niestety oficjalnie Honor nie chciał nic powiedzieć. Zdradził tylko, że Honor 20 będzie dostępny na polskim rynku w czerwcu, na Honora 20 Pro będziemy musieli poczekać do lipca. Jak tylko oficjalne ceny zostaną podane, uzupełnię wpis.

Zobacz też: Recenzja i test Honor 20 Lite!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu