9

Historia komputerów na jednym obrazku (infografika)

Według infografiki przygotowanej przez testking.com, historia komputerów zaczęła się w 1940 roku w momencie kiedy powstał Complex Number Calculator (CNC). Potem poszło już „szybko” i i kilkadziesiąt lat później pojawia się Netbook, iPhone, Android i iPad i rozpoczęła się rewolucja związana z mobilnością. Patrząc na tą infografikę naprawdę miło wspominam czasy w których nie miało […]

Według infografiki przygotowanej przez testking.com, historia komputerów zaczęła się w 1940 roku w momencie kiedy powstał Complex Number Calculator (CNC). Potem poszło już „szybko” i i kilkadziesiąt lat później pojawia się Netbook, iPhone, Android i iPad i rozpoczęła się rewolucja związana z mobilnością.

Patrząc na tą infografikę naprawdę miło wspominam czasy w których nie miało się internetu, przegrywanie programów na giełdach było legalne a pojawienie się pierwszych czytników CD w komputerach wywołało ogólne zaskoczenie i zamieszanie. Ciekawe czy w przyszłości komputery osobiste są jeszcze w stanie nas czymś zaskoczyć?