80

Halo Ziemia! Tu Solaris Gate…czyli projekt Piotra Tymochowicza

Projekt w który zaangażowany jest min. Piotr Tymochowicz powoli rusza. Dziś po południu dostałem informację prasową o uruchomieniu strony solarisgate.pl, na której na razie jest jedynie konkurs i zbieranie pierwszych 100 ochotników do obejrzenie projektu Solaris Gate. Z informacji prasowej: Twórcy portalu Solaris Gate poszukują 100 osób z całej Polski w różnym wieku, o różnym […]

Projekt w który zaangażowany jest min. Piotr Tymochowicz powoli rusza. Dziś po południu dostałem informację prasową o uruchomieniu strony solarisgate.pl, na której na razie jest jedynie konkurs i zbieranie pierwszych 100 ochotników do obejrzenie projektu Solaris Gate. Z informacji prasowej:

Twórcy portalu Solaris Gate poszukują 100 osób z całej Polski w różnym wieku, o różnym wykształceniu, różnych zainteresowaniach i doświadczeniach, które jako pierwsze będą miały szansę przetestować zupełnie nowe rozwiązania w Internecie. Nowatorskie narzędzia edukacyjne, a także system wieczystego przechowywania i zarządzania wybranymi doświadczeniami i cennymi pamiątkami – to tylko niektóre z możliwości, jakie już wkrótce zaoferuje portal Solaris Gate.Ze względu na charakter portalu, chcielibyśmy dobrać różnorodną grupę osób, reprezentujących wszelkie grupy społeczne. Stwarzamy stu osobom możliwość przetestowania za darmo zupełnie nowych narzędzi, gdyż zależy nam na uzyskaniu informacji zwrotnej na temat serwisu od reprezentantów jego potencjalnych użytkowników – mówi Piotr Tymochowicz, twórca Solaris Gate.

O samym projekcie pisałem już co nieco na Antyweb. Było wtedy wiele głosów, że wszystko to jest jedną wielką akcją promocyjną Piotra Tymochowicza. Ja wolę jednak wykazać się naiwnością i wierzyć, że Solaris Gate będzie faktycznie realnym projektem niż wykazywać się nieufnością i podejrzliwością (czas pokaże kto ma racje).

Wracając do Solaris Gate – mimo iż nadal trudno mi jest wyobrazić sobie czym będzie to miejsce (opis projektu jest dla mnie zbyt zagmatwany i lakoniczny) to jednak sama otoczka i zaangażowanie Piotra Tymochowicza wzbudziło moje zainteresowanie (z różnych powodów). Obawiam się tylko czy po hucznych i bardzo chwytliwych zapowiedziach premiera tego produktu nie będzie dużym rozczarowaniem.