22

Gwiezdne Wojny i Kinect – żenada?

Na E3 zaprezentowano Gwiezdne Wojny w wersji dla xBox+Kinect. Niestety gra wygląda tak żenująco, że mimo entuzjazmu Grześka mam poważne wątpliwości, czy Kinect znajdzie swoje miejsce gdziekolwiek poza casualowymi grami. I jeszcze kilka złośliwych, ale celnych uwag: Miałem ostatnio okazję okładać się ze znajomym prawdziwymi mieczami i na pierwszy rzut oka widać, że za nic […]

Na E3 zaprezentowano Gwiezdne Wojny w wersji dla xBox+Kinect. Niestety gra wygląda tak żenująco, że mimo entuzjazmu Grześka mam poważne wątpliwości, czy Kinect znajdzie swoje miejsce gdziekolwiek poza casualowymi grami.

I jeszcze kilka złośliwych, ale celnych uwag:

Miałem ostatnio okazję okładać się ze znajomym prawdziwymi mieczami i na pierwszy rzut oka widać, że za nic nie zamieniłbym tego na świetlne Microsoftu – choć noga wciąż boli od nie sparowanego ciosu. Prezentacja z E3 jest po prostu żenująca, ale Kinect to fascynujące urządzenie więc mam szczerą nadzieję, że to tylko niedoróbki wczesnej wersji gry. Inaczej zakup konsoli odsunie się co najmniej o kolejne 2 lata.