Gry

Gry miesiąca na iOS — lipiec 2016

Kamil Świtalski
Gry miesiąca na iOS — lipiec 2016
1

Po aplikacjach, nadszedł czas na gry. Najlepsze gry na iOS o których pisaliśmy w lipcu na AntyApps!

Wpis pierwotnie ukazał się na AntyApps.pl

Blyss

Absolutnie mój największy faworyt lipca -- gra logiczna w arcade'owym stylu. Niby tylko redukowanie kostej z planszy, ale zrobione w takim stylu, że oderwać się od niego bardzo trudno. Do tego dodajcie jeszcze fantastyczną oprawę audiowizualną, banalnie proste sterowanie i już wiecie, że i wy się od niego szybko nie oderwiecie!

Przejdź do wpisu.

Bulb Boy

Jedna z przygodówek które skradły me serce od samego początku. Opowieść o Żarówkogłowym chłopcu, którego cały dom zostaje pożarty przez ciemność i tajemnicze potwory. Klasyczny point-and-click w najlepszej formie!

Przejdź do wpisu.

Colorcube

Minimalistyczne układanki, które wyglądają niepozornie -- a szybko okazują się wilkiem w owczej skórze. Proste formy, banalna obsługa i... wcale nie takie banalne zagadki!

Przejdź do wpisu.

Deadman Diaries

Gry tekstowe powracają do łask, a oto kolejny mocny przedstawiciel gatunku. Mroczna, noirowa, historia człowieka na krawędzi. Jak potoczą się jego losy? To zależy wyłącznie od wyborów, których za niego dokonamy...

Przejdź do wpisu.

Fallout Shelter

Fallout Shelter to tytuł ogromny, wymagający czasu, strategii i zasobnego portfela -- jeżeli zależy nam na szybszym tempie rozgrywki. Pierwszy raz o produkcji pisaliśmy przy okazji jej premiery, jednak parę dni temu doczekała się ona ogromnej aktualizacji -- z tej okazji nie mogło jej tutaj zabraknąć!

Przejdź do wpisu.

Lanota

W ostatnich tygodniach obrodziło nam w doskonałe gry muzyczne na urządzeniach mobilnych, a Lanota to kolejna produkcja która dołącza do tego jakże zaszczytnego grona. Fantastycznie opracowana pod kątem muzycznym, wizualnym i... fabularnym!

Przejdź do wpisu.

Pokemon GO

Gra której w tym zestawieniu zabraknąć, po prostu, nie mogło. Jedna z największych produkcji ostatnich lat, rewolucja w kategorii gier i aplikacji opartych o wirtualną rzeczywistość. Może i nie porywa samą rozgrywką, ale niewątpliwie jest fenomenem na skalę światową -- o tym chyba nikogo, kto przez ostatnich kilka tygodni nie żył na pustyni, przekonywać nie trzeba.

Przejdź do wpisu.

The Little Fox

Niebanalny runner, którego sterowanie potrafi przyprawić o mały zawrót głowy. Wszystko to okraszone wątkami znanej, kochanej i ponadczasowej baśni A. Saint-Exupery'ego -- tym razem z perspektywy liska.

Przejdź do wpisu.

Znajdź melodię

Długo zastanawiałem się czy umieścić ten tytuł w grach czy aplikacjach, ostatecznie uznałem że jest na tyle dobrym narzędziem edukacyjnym, że warto promować je wszędzie. Pomiędzy grą (na instrumentach), nauką. Słuch, poczucie rytmu i taktu. Wszystko w fantastycznej formie, a niebawem do Znajdź Melodię dotrą kolejne wyzwania. To naprawdę jedna z najgorętszych produkcji gatunku ostatnich miesięcy!

Przejdź do wpisu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu