3

Graj z głową i pomagaj. Play za każde doładowanie i opłacenie faktury w aplikacji Play24 przekaże pieniądze na WOŚP

Play jak co roku wspiera organizacyjnie i finansowo WOŚP. Jednak tegoroczny finał nie będzie wyglądał jak dotychczasowe wydarzenia przez obowiązujące obostrzenia. Niemniej w tym roku Play przygotował podobne wsparcie WOŚP, w ramach którego każdy klient tego operatora będzie mógł przyłożyć do tego finału własną cegiełkę.

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Tegoroczny finał 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 31 stycznia 2021 roku. Z uwagi na sytuację pandemiczną przeprowadzony zostanie wyjątkowo w dość ograniczonej formie. Centrum wydarzeń skupiać się będzie w Warszawie w studiu telewizyjnym, skąd przeprowadzona zostanie transmisja z informacjami o efektach zbiórek zorganizowanych przez prawie 1400 sztabów w kraju i zagranicą. Transmisja telewizyjna rozpocznie się w sobotę 30 stycznia o 21:00, a jej zakończenie zaplanowano na niedzielę przed północą.

Graj z głową i pomagaj z Play

W tym roku WOŚP zbiera pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla oddziałów laryngologicznych i diagnostyki głowy. Każdy klient Play może dołożyć się do tej zbiórki w niezwykle prosty sposób.

W przypadku klientów ofert na kartę, wystarczy doładować konto w aplikacji Play24 lub opłacić w niej fakturę w przypadku klientów abonamentowych. Każda taka transakcja wpływa na wysokość przekazanych środków przez Play na konto WOŚP.

Dodatkowo, Play ustalił progi transakcji, po przekroczeniu których odblokowuje na stronie Play dla WOŚP kolejne gry, w których można wygrać atrakcyjne nagrody, między innymi smartfona Samsung Galaxa A10 czy dostęp do serwisu streamingowego Tidal.

Aktualnie klienci Play dokonali już ponad 300 tysięcy takich transakcji w Play24, co pozwoliło już odblokować trzy gry/automaty. Po przekroczeniu 400 tysięcy transakcji odblokowana zostanie czwarta gra, a piąta 31 stycznia.

Automaty do gry online

Gry są niezwykle proste. W pierwszej – Łowcy głów, wystarczy chwycić myszką przelatujące głowy twórców internetowych i przenieść do wyświetlanej ikony u dołu ekranu, mamy na każdą turę 10 sekund.

Druga gra – Play memory to typowa pamięciówka, na ekranie wyświetlają się w kilku kolumnach i rzędach te same głowy lecz zakryte. Odkrywając je po kolei musimy odtworzyć z pamięci pozycje dwóch takich samych postaci.

Ostatnia odblokowana już gra – $$$nake wydaje się najtrudniejsza, po wyborze postaci, której przyporządkowana jest określona liczba punktów przebijamy się przez pojawiające się przeszkody, wybieramy przy tym te, które mają akurat mniejszą liczbę punktów.

Wszystkie gry mają prowadzone na bieżąco rankingi, według których 10 pierwszych miejsc w każdej z gier otrzyma nagrody.

Co z piątą grą? Ta będzie transmitowana na żywo podczas transmisji telewizyjnej finału WOŚP 31 stycznia. Będzie można grać w nią również na tej samej stronie, a efekt tych zmagań Play będzie prezentował w czasie swoich wejść antenowych.

Pomysł ciekawy, nie wymaga zbyt dużo wysiłku od klientów Play – wystarczy tak jak dotychczas opłacać czy doładowywać konto przez Play24, a jednocześnie można się dobrze zabawić grając na wymienionych wyżej automatach na stronie akcji.


Artykuł powstał we współpracy z operatorem sieci Play.