3

Polscy fani Gry o tron oszaleją z radości – to wydarzenie zawita także do Polski!

gra o tron live - kup bilet
Gra o tron zdobyła serca widzów z wielu powodów, a jednym z nich bez wątpienia jest ścieżka dźwiękowa autorstwa Ramina Djawadi. Będziecie mieli okazję usłyszeć ją na żywo, dzięki koncertowi Gra o tron, który w 2018 roku odbędzie się w Polsce.

Pierwsze koncerty, które odbyły się wcześniej tego roku, okazały się niemałym sukcesem. Połączenie muzyki  ze specjalnymi efektami (światła, płomienie i inne) i wybranymi ujęciami z serialu spotkało się ze świetnym przyjęciem. Nic więc dziwnego, że HBO zapowiedziało niezwykle obszerną listę wydarzeń zaplanowanych na przyszły rok. Znalazło się na niej jedno polskie miasto.

gra o tron live daty

15 maja 2018 roku na Atlas Arenie w Łodzi odbędzie się jeden z zapowiedzianych koncertów. Będzie to jedyne wydarzenie w tej części Europy, pozostałe odbędą się między innymi w Hiszpanii, Francji, Austrii czy Niemczech. Najwięcej, bo aż pięć, zostanie zorganizowane właśnie u naszego zachodniego sąsiada, więc w przypadku zbyt małej liczby biletów będzie można się wybrać do Frankfurtu, Monachium czy Berlina. Alternatywami pozostają również Praga, Budapeszt i Wiedeń.

Przy użyciu najnowszej technologii scenicznej, kompozytor muzyki do Game of Thrones®, Ramin Djawadi, zabierze widzów w niezwykłą podróż pełną wrażeń, poprzez Siedem Królestw i siedem sezonów nagrodzonego statuetką Emmy popularnego serialu HBO. Ramin Djawadi poprowadzi orkiestrę, chór i solistów podczas 45 występów w Europie i Ameryce Północnej

Bilety będzie można nabyć od 29 września na tej stronie. Jak podpowiedział sam Djawadi warto skorzystać z kodu promocyjnego WINTER, który pozwoli zamówić bilety już teraz. Ceny biletów wynoszą od 155 zł do 390 zł.