16

Oto zwiastun nowego filmu Tomb Raider z Alicią Vikander w roli głównej!

tomb raider - nowy
Tytułu Tomb Raider chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Losy pani archeolog śledzimy od 1996 roku, dzięki grom. Ekranizacje tych gier były średnio udane, ale podjęto decyzję o podjęciu kolejnej próby. Oto zwiastun filmu Tomb Raider.

Filmy z 2001 i 2003 roku (Lara Croft: Tomb Raider i Tomb Raider: Kolebka Życia) nie sprostały nie tylko oczekiwaniom graczy, ale i szerszej publiczności. Koszty poniesione podczas produkcji nie zwróciły się, a ze swojej strony dodam, że po seansie nigdy do nich nie wróciłem – nawet Angelina Jolie nie zdołała uratować żadnego z filmów. Podobnie jak zdecydowano się na reboot serii gier, filmowa adaptacja powróci na ekrany w zupełnie nowym stylu. Czy lepszym? Oceńcie sami:

Jesteście przekonani? Wszędzie natykam się na (skrajnie) negatywne komentarze, choć w moich oczach trailer nie wypadł tak niekorzystnie. W ciągu dwóch minut Alicia Vikander nie zdołała mnie kompletnie do siebie przekonać, ale jako Lara Croft może wypaść całkiem znośnie. Jak prezentować się będzie cała reszta – fabuła i efekty w końcowej wersji – przyjdzie nam się przekonać dopiero w marcu przyszłego roku.

Na koniec zestawienie scen ze zwiastuna ze zrzutami ekranu z gry – co Wam się bardziej podoba?