11

Google, Twitter, Facebook, LinkedIn… czyli gdzie najbardziej zabiegają o wygodę pracownika [infografika]

Pracowanie dla wielkiej korporacji niesie ze sobą, poza dobrym wynagrodzeniem oczywiście, wiele dodatkowych bonusów i możliwości rozwoju (choć nie zawsze). Prywatna służba zdrowia, siłownia, obozy integracyjne. Wymieniać można długo. A jak wygląda praca w czołowych firmach branży szeroko pojętego IT? Czołówkę tutaj otwierają Facebook i Google, ale i u innych źle nie jest. Czym właściwie […]

Pracowanie dla wielkiej korporacji niesie ze sobą, poza dobrym wynagrodzeniem oczywiście, wiele dodatkowych bonusów i możliwości rozwoju (choć nie zawsze). Prywatna służba zdrowia, siłownia, obozy integracyjne. Wymieniać można długo. A jak wygląda praca w czołowych firmach branży szeroko pojętego IT? Czołówkę tutaj otwierają Facebook i Google, ale i u innych źle nie jest.

Czym właściwie można skusić nowego pracownika, lub wynagrodzić już obecnego? Może pralnią, masażem i fryzjerem? Może subsydiowanymi posiłkami? A co powiecie na comiesięczną degustację win lub wycieczki na trampoliny? A może bogatymi pakietami ubezpieczeniowymi, urlopami macierzyńskimi lub… opieką nad domowymi zwierzakami? Specjaliści od uszczęśliwiania korporacyjnych pracowników mają naprawdę bujną wyobraźnie, zobaczcie sami:

 

Cóż… nic dodać, nic ująć. Na podstawie tej infografiki można stwierdzić, że najlepiej jest pracować dla Google oraz Facebooka, dokładnie w tej kolejności, ale również w Twitterze, czy Tagged pracownik szczególnie nie cierpi.

Google w wielu badaniach wciąż uważane jest za najlepszego pracodawcę na świecie, ale pojawiają się także badania, które koszulkę lidera powoli oddają Facebookowi.

A co Wy dopisalibyście do powyższej listy bonusów i w której firmie najchętniej byście pracowali?

 

Źródło