15

Google szykuje nam świąteczną, filmową niespodziankę

Wszystko wskazuje na to, iż na święta, na Youtube będziemy mogli oglądać pełnometrażowe produkcje filmowe w cenie jednego dolara za sztukę. Tak więc wszystkim, którym znudził się już „Kevin sam w domu” w świąteczny wieczór, dojdzie kolejna filmowa opcja do wyboru:). Na chwilę obecną niewiele można powiedzieć o dostępnych pozycjach. Widać tylko w większości świąteczne […]

Wszystko wskazuje na to, iż na święta, na Youtube będziemy mogli oglądać pełnometrażowe produkcje filmowe w cenie jednego dolara za sztukę. Tak więc wszystkim, którym znudził się już „Kevin sam w domu” w świąteczny wieczór, dojdzie kolejna filmowa opcja do wyboru:). Na chwilę obecną niewiele można powiedzieć o dostępnych pozycjach. Widać tylko w większości świąteczne produkcje. Myślę jednak, iż z chwilą udostępnienia w naszym kraju tej usługi, zobaczymy wiele ciekawszych filmów.

W tym momencie, będąc zalogowanym do naszego konta na Youtube, widzimy poniższe opcje do wyboru:

Jeżeli zalogujemy się poprzez amerykańskie proxy, pojawi się nam nowe menu z zakładką „Filmy” i inne niedostępne wcześniej pozycje jak „Programy”, „Zwiastuny” i „Sport”.

Wszystkie opcje, prócz opisów poszczególnych filmów, są w języku polskim, stąd nasze przypuszczenia, iż to kwestia kilku dni byśmy mogli cieszyć się wypożyczalnią filmów na YT w korzystnej cenie:).

Dla wszystkich korzystających z Google Chrome, chcących przejrzeć dostępne obecnie filmy, polecam rozszerzenie do tymczasowego zmiany proxy na amerykańskie – GeoProxy.

Informację podesłał nam Piotr Peszko