Moje przemyślenia

Google przejmuje Sparrow!

GU
Grzegorz Ułan
23

Jeszcze nie tak dawno opisywałem Wam podobnie wyglądającego klienta poczty, tyle że działającego w przeglądarce na każdej platformie sprzętowej - Fluent. Sugerowałem wtedy, by Google brało z niego przykład do przemian w swoim Gmailu. Sparrow od samego początku dostępny był tylko na Mac OSX, póź...


Jeszcze nie tak dawno opisywałem Wam podobnie wyglądającego klienta poczty, tyle że działającego w przeglądarce na każdej platformie sprzętowej - Fluent. Sugerowałem wtedy, by Google brało z niego przykład do przemian w swoim Gmailu.

Sparrow od samego początku dostępny był tylko na Mac OSX, później na iOS. Właśnie z uwagi na niego trafiłem na Fluent. Bardzo podobała mi się idea prezentacji i obsługi poczty w wykonaniu twórców Sparrow, więc dość intensywnie szukałem alternatywnego, podobnego rozwiązania na inne systemy.

Dziś serwis został przejęty przez Google. W mojej ocenie prawie na pewno więc w najbliższym czasie możemy spodziewać się wydań na wszystkie platformy tego znakomitego klienta poczty.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Gmailsparrow