21

Google nie odpuszcza – Historie w Google+

Google dwoi się i troi, jeśli chodzi o swoją sieć społecznościową, przynajmniej w tej części odpowiedzialnej za wspomnienia, czyli filmy i zdjęcia. Wszystko chyba po to, byśmy nie zapomnieli o Google+. Na początek mieliśmy sztuczny śnieg w zdjęciach z prawdziwym śniegiem, ostatnio też Google zrobiło mi automatycznie z pasujących zdjęć panoramę, teraz możemy podziwiać nowy […]

Google dwoi się i troi, jeśli chodzi o swoją sieć społecznościową, przynajmniej w tej części odpowiedzialnej za wspomnienia, czyli filmy i zdjęcia. Wszystko chyba po to, byśmy nie zapomnieli o Google+.

Na początek mieliśmy sztuczny śnieg w zdjęciach z prawdziwym śniegiem, ostatnio też Google zrobiło mi automatycznie z pasujących zdjęć panoramę, teraz możemy podziwiać nowy pomysł – Historie w Google+.

Teraz z wybranych zdjęć i filmów, na przykład z jednego z wyjazdów wakacyjnych, Google automatycznie stworzy nam album. Muszę przyznać, że jeśli tak to będzie wyglądać, naprawdę będzie to coś wspaniałego.

sdfre

Przykładowy album znajdziecie pod tym adresem. Odświeżenia doczeka się również aplikacja mobilna Google+. To, co rzuca się od razu w oczy, to czerwony górny pasek oraz ikona szybkiego komentarza i całkowicie zmienione wysuwane, boczne menu.

Schowek

Ostatnia z nowości to łączenie filmów ze zdjęciami i automatyczne wzbogacanie ich ścieżką dźwiękową.

Wszystkie te nowości powinny się pojawić w ciągu najbliższych godzin w przeglądarkowej oraz mobilnej wersji Google+. Czekam z niecierpliwością.