4

Google i ekstra duże obrazki

Wyszukiwarka grafiki na google udostępniła właśnie wzbogaciła się o możliwość wyszukiwania bardzo dużych plików graficznych (opcje wyszukiwania zaawansowanego). Niestety na razie opcja ta widoczna jest jedynie w angielsko języcznej wersji wyszukiwarki. Oczywiście funkcjonalność ta nie dla wszystkich może być interesująca – jednak z pewnością wiele osób, które do tej pory mozolnie szukało bardzo dużych plików […]

Wyszukiwarka grafiki na google udostępniła właśnie wzbogaciła się o możliwość wyszukiwania bardzo dużych plików graficznych (opcje wyszukiwania zaawansowanego). Niestety na razie opcja ta widoczna jest jedynie w angielsko języcznej wersji wyszukiwarki.

Oczywiście funkcjonalność ta nie dla wszystkich może być interesująca – jednak z pewnością wiele osób, które do tej pory mozolnie szukało bardzo dużych plików graficznych doceni tę opcję.

Warto również zwrócić uwagę na fakt, iż pomimo wielu nowych projektów jakie prowadzi google – firma znajduje czas na rozwijanie swoich istniejących już serwisów (co przy tej ilości nowych przedsięwzięć jakie podejmuje goole świadczy o dobrym zarządzaniu).