6

Google Earth na iPhone

Pomimo premiery pierwszego telefonu z Androidem, Google nie zamierza najwyraźniej ograniczać swojej współpracy z Apple w kwestii iPhone. Najnowszym efektem kooperacji obu firm jest aplikacja Google Earth w wersji na ten popularny telefon. Tak jak pozostałe aplikacje dla iPhone, Google Earth dostępny jest poprzez Apple App Store. Mobilny Google Earth wykorzystuje wszystkie znane cechy telefonu, […]

Pomimo premiery pierwszego telefonu z Androidem, Google nie zamierza najwyraźniej ograniczać swojej współpracy z Apple w kwestii iPhone. Najnowszym efektem kooperacji obu firm jest aplikacja Google Earth w wersji na ten popularny telefon.

Tak jak pozostałe aplikacje dla iPhone, Google Earth dostępny jest poprzez Apple App Store. Mobilny Google Earth wykorzystuje wszystkie znane cechy telefonu, pozwalające na nawigację za pomocą dotykowego ekranu, a także akcelerometr pozwalający na przechylanie trójwymiarowego widoku. Ponad to aplikacja obsługuje również odnośniki do serwisów Wikipedia oraz Panoramio.

Źródło: Mashable