85

Gigantyczna awaria w polskim Internecie. Duże serwisy nie działają

Awaria Facebooka, to nic, w porównaniu z tym co spotkało dziś największe polskie serwisy. Nie można wejść na takie strony jak Kwejk, Wykop, PayU, Natemat. Wielu polskich użytkowników, zaczyna od tych serwisów przeglądanie Internetu. Ostatnia zapisana kopia Natemat.pl w Google jest z 5:31. Można podejrzewać, iż awaria trwa już kilka godzin. Nie pamiętam, aby kiedykolwiek […]


Awaria Facebooka, to nic, w porównaniu z tym co spotkało dziś największe polskie serwisy. Nie można wejść na takie strony jak Kwejk, Wykop, PayU, Natemat. Wielu polskich użytkowników, zaczyna od tych serwisów przeglądanie Internetu.

Ostatnia zapisana kopia Natemat.pl w Google jest z 5:31. Można podejrzewać, iż awaria trwa już kilka godzin. Nie pamiętam, aby kiedykolwiek w jednym czasie tak duże serwisy i na taką skalę były niedostępne. Jeżeli otrzymamy bliższe informacje o powodach tej awarii, poinformujemy Was o tym.

Jeśli macie informacje o innych niedziałających obecnie serwisach, z których Wy korzystacie, dajcie znać w komentarzach.