19

Genialna aplikacja na iPhona

To jest prawdziwa siła Apple, aplikacje do iPhona. Niektórzy mają naprawdę niewiarygodne pomysły i na dodatek są w stanie zrealizować je w postaci aplikacji na telefon komórkowy. Poniżej zamieszczam film (za Sadek na Flakerze) pokazujący program muzyczny Everyday Looper – efekt końcowy pokazany przez nie ma co ukrywać uzdolnionego muzycznie człowiek jest moim zdaniem niesamowity. […]

To jest prawdziwa siła Apple, aplikacje do iPhona. Niektórzy mają naprawdę niewiarygodne pomysły i na dodatek są w stanie zrealizować je w postaci aplikacji na telefon komórkowy. Poniżej zamieszczam film (za Sadek na Flakerze) pokazujący program muzyczny Everyday Looper – efekt końcowy pokazany przez nie ma co ukrywać uzdolnionego muzycznie człowiek jest moim zdaniem niesamowity.

Niestety nie mam iPhona aby przetestować ten program – choć może z drugiej strony to dobrze bo nie mam też absolutnie zdolności muzycznych nie wspominając już o głosie czy słuchy muzycznym.Jeśli chociaż część z tych aplikacji będzie dostosowane do iPada to urządzenie to może być prawdziwym hitem (mimo wielu swoich ułomności).