Gazeta.pl ciągle zaskakuje (a może to tylko moje odczucie). Tym razem gazeta uruchomiła coś co się nazywa odnowa.gazeta.pl. Jest to miejsce gdzie internauci mogą tworzyć banery reklamujące serwis gazeta.pl. Na stworzone przez internautów reklamy można głosować – zwycięzca dnia otrzymuje 1,000 PLN, miesiąca 7,000 PLN a całej zabawy 50,000 PLN. Forma reklamy?, szykanie inspiracji ? […]

Gazeta.pl ciągle zaskakuje (a może to tylko moje odczucie). Tym razem gazeta uruchomiła coś co się nazywa odnowa.gazeta.pl. Jest to miejsce gdzie internauci mogą tworzyć banery reklamujące serwis gazeta.pl. Na stworzone przez internautów reklamy można głosować – zwycięzca dnia otrzymuje 1,000 PLN, miesiąca 7,000 PLN a całej zabawy 50,000 PLN.

Forma reklamy?, szykanie inspiracji ? – cokolwiek to jest wygląda całkiem nieźle (nie jest to naprędce zrobiony serwis jak to już bywało w przypadku gazety) a konkurencja jeszcze na to nie wpadała (chyba, że coś przeoczyłem).

PS. Niektóre hasła reklamowe są naprawdę ciekawe i inspirujące, niektóre zabawne a niektóre tandetne. Widać jednak, że jest potencjał na coś ciekawe.