4

Games With Gold w lipcu. Gry na Xbox One i Xbox 360

games with gold
Microsoft zaprezentował gry, które w ramach usługi Xbox Live Games With Gold zagrają gracze w lipcu i na początku sierpnia.

Czerwcowe gry w usłudze Games With Gold mogły nie przypaść wszystkim do gustu. W końcu hokej nie cieszy się tak dużą popularnością, jak w Ameryce Północnej. Pozostałe tytuły również nie były wielkimi hitami, choć z pewnością znalazły uznanie wśród krytyków i samych graczy. Lipiec stać będzie pod znakiem gier niezależnych, klasyki, w którą warto zagrać oraz adaptacji filmu animowanego Disneya. Jakie gry Microsoft przygotował dla subskrybentów swojej płatnej usługi Xbox Live Gold na przyszłe tygodnie?

Inside, którego recenzję znajdziecie w tym miejscu będzie dostępne od 1 do 31 lipca. To jeden z najwyżej ocenianych tytułów niezależnych stworzonych przez studio  Playdead, które zachwyciło świat grą Limbo. 16 lipca do katalogu trafi Big Crown: Showdown. Jak możemy przeczytać na stornach Microsoft jest to „gra, w której przyjaciele stają się wrogami i rywalizują o koronę. W rozgrywce uczestniczy 4 graczy, którzy mogą się ze sobą mierzyć w grze wieloosobowej (lokalnej i online) w 3 zwariowanych światach pełnych średniowiecznych sztuczek”.

Zobacz też: najlepsze gry na Xbox One

Microsoft, w odróżnieniu od Sony, nie zapomina w kolejnym miesiącu o posiadaczach starszej konsoli Xbox 360. W przyszłym miesiącu będą oni mieli szansę zagrać w Castlevania: Symphony of the Night, która w katalogu Games With Gold dostępna będzie od 1 do 15 lipca. Wydana oryginalnie w 1997 r. na pierwsze PlayStation i Segę Saturn. Tytuł ten to jedna z wyżej ocenianych odsłon serii opowiadającej o losach łowców wampirów. Od 16 lipca, do końca miesiąca będziecie mogli przypisać do swoich kont Meet The Robinsons. Jest to adaptacja filmu animowanego „Rodzinka Robinsonów” od Walt Disney Pictures, który miał swoją premierę w 2007 r. W obie te gry zagrają również posiadacze konsol Xbox One dzięki wstecznej kompatybilności.