4

Francuski Iphone bez 3G

CrunchGear informuje, że telefon firmy Apple będzie dostępny dla obywateli Francji 29 listopada (nie wiem czy będzie to pierwsza europejska premiera?). Cena Iphone będzie wynosiła 300 euro (cena w US to $399), i będzie on dostępny „wyłączenie” w sieci Orange. Iphone z francuskim menu Najgorszą informacją na temat francuskiej premiery dziecka Apple jest to, że […]

CrunchGear informuje, że telefon firmy Apple będzie dostępny dla obywateli Francji 29 listopada (nie wiem czy będzie to pierwsza europejska premiera?). Cena Iphone będzie wynosiła 300 euro (cena w US to $399), i będzie on dostępny „wyłączenie” w sieci Orange.


Iphone z francuskim menu

Najgorszą informacją na temat francuskiej premiery dziecka Apple jest to, że telefon nie będzie posiadał 3G (czyli nie będziemy mogli skorzystać z dobrodziejstwa jakie niesie ze sobą 3G czyli szybkiej transmisji danych).

Moim zdaniem Iphone bez 3G i przy swojej cenie staje się coraz mniej atrakcyjny dla europejczyków – nie wiadomo jednak czy ten sam model telefonu zostanie zaprezentowany w innych krajach europejskich (spodziewam się jednak, że tak będzie).