21

Firefox OS na Alcatel One Touch Fire – tak to mniej więcej działa (film)

Partnerów się nie wybiera? Możliwe, że celem jest maksymalne obniżenie wszelkich kosztów związanych z produkcją telefonów ale osiągając taki poziom jak zaprezentowany Alcatel (na ZTE było troszkę lepiej choć też bez szału) zaczynam się zastanawiać czy ktoś to w ogóle kupi. Rozumiem, że cena ma tutaj być kluczowym czynnikiem ale trudno też będzie mówić o […]

photo_11

Partnerów się nie wybiera? Możliwe, że celem jest maksymalne obniżenie wszelkich kosztów związanych z produkcją telefonów ale osiągając taki poziom jak zaprezentowany Alcatel (na ZTE było troszkę lepiej choć też bez szału) zaczynam się zastanawiać czy ktoś to w ogóle kupi. Rozumiem, że cena ma tutaj być kluczowym czynnikiem ale trudno też będzie mówić o tanim telefonie który do wszystkiego wymagać będzie połączenia z internetem.

Nagrałem krótki film z zabawy Alcatelem i Firefoxem, to co widać to już 2 uruchomienie poszczególnych aplikacji dlatego jest znaczenie szybciej. Za pierwszym razem czekałem 2 sekundy aby wejść do ekranu z opcjami telefonu.