Nie, nie jest to kolejna kopia Facebooka ani też kolejny serwis społecznościowy. Fejsik.pl to internetowa „gazeta o Facebooku” czyli newsy o wszystkim co związane z Facebookiem. Nie należy spodziewać się w tym serwisie dogłębnych analiz strategii tego serwisu czy też rozprawek na tematy czysto techniczne. W Fejsiku znajdziemy informacje kierowane do szerszej publiki, choć będą […]

Nie, nie jest to kolejna kopia Facebooka ani też kolejny serwis społecznościowy. Fejsik.pl to internetowa „gazeta o Facebooku” czyli newsy o wszystkim co związane z Facebookiem. Nie należy spodziewać się w tym serwisie dogłębnych analiz strategii tego serwisu czy też rozprawek na tematy czysto techniczne. W Fejsiku znajdziemy informacje kierowane do szerszej publiki, choć będą tam też opisy akcji promocyjnych znanych marek oraz informacje o ciekawych grach w Facebooku.

Co ciekawe mimo iż jest to produkcja O2 to jednak Fejsik niczym nie przypomina innych serwisów tej firmy. Nigdy nie ukrywałem, że produkcje O2 jeśli chodzi design i stylistkę dalekie były od mojego gustu. Natomiast Fejsik jest to coś innego co nawet mi się podoba (choć nie powiem że nie przyczepiłbym się do np. prawej kolumny która moim zdaniem nie pasuje do całości).Pomysł na serwis jest dość sprytny ponieważ w Polsce nie ma chyba jeszcze takiej strony informacyjnej dedykowanej Facebookowi. Dodatkowo O2, który prowadzi też agencję social media będzie miało platformę do informowania o swoich akcjach oraz sukcesach.